.

Kategoria

.

Aby dokonać zakupu przez platformę internetową eHurtownia Edycji Świętego Pawła należy wejść na stronę o adresie www.ehurtownia.edycja.com.pl lub poprzez w zakładkę Strefa Biznesu na stronie internetowej o adresie www.edycja.com.pl.

Rejestracja

  1. Rejestracja nowego Klienta odbywa się przy pomocy formularza znajdującego się po kliknięciu na klawisz Zarejestruj się
  2. Każdy Klient korzystający z platformy internetowej eHurtowania Edycji Świętego Pawła ma przypisany indywidualny login oraz hasło dostępu. Login oraz hasło dostępu  są podane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym.
  3. Rejestracja nowego Klienta na platformie internetowej eHurtownia Edycji Świętego Pawła nie następuje automatycznie.
  4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych nastąpi kontakt ze strony pracownika Edycji Świętego Pawła w celu weryfikacji podanych danych oraz ustalenia warunków współpracy handlowej w tym między innymi wysokości ewentualnych rabatów, odroczonego terminu płatności oraz indywidualnych kosztów dostaw. 
  5. Aktywacji konta oraz określenia warunków współpracy handlowej dokonuje na wniosek Klienta zawarty w formularzu rejestracyjnym, uprawniony pracownik Edycji Świętego Pawła.
  6. Warunkiem zarejestrowania nowego Klienta w platformie internetowej eHurtownia Edycji Świętego Pawła jest zapoznanie się z warunkami współpracy zawartymi w regulaminie oraz zaakceptowanie ich. 

Logowanie

  1. Logowanie się do eHurtowni Edycji Świętego Pawła odbywa się poprzez wpisanie indywidualnego loginu oraz hasła dostępu we wskazane pola i kliknięcie na klawisz Zaloguj.
  2. Zakupów poprzez platformę internetową eHurtownia Edycji Świętego Pawła, można dokonywać wyłącznie po zalogowaniu się.
  3. W przypadku zagubienia lub nie pamiętania hasła dostępu, można je odzyskać poprzez skorzystanie z opcji Zapomniałem hasło. W celu ustalenia nowego hasła, należy wpisać swój login oraz podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail. Na wskazany adres zostanie wysłana wiadomość z linkiem umożliwiającym ustalenie nowego hasła.

WAŻNE!

Platforma internetowa eHurtownia Edycji Świętego Pawła dokłada wszelkich starań by w najlepszy możliwy sposób chronić swoich Klientów. Dlatego PAMIĘTAJ aby swój login oraz hasło udostępniać jedynie osobom zaufanym. Edycja Świętego Pawła przyjmuje założenie, iż każde logowanie do platformy internetowej eHurtownia Edycji Świętego Pawła dokonane przy użyciu prawidłowego loginu i hasła dostępu odbywa się za wiedzą i zgodą Klienta, któremu zostały one przypisane. Tym samy nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia złożone przez osoby nieuprawnione przez Klienta a będące w posiadaniu prawidłowego loginu oraz hasła dostępu. 

0