.

Kategoria

.

W Edycji Świętego Pawła kupujesz bezpiecznie!

W trosce o dobro naszych Klientów przestrzegamy, aby do zakupów za pośrednictwem sklepów i platform internetowych podchodzić w sposób ostrożny oraz stosując zasadę ograniczonego zaufania. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprzedawców, którzy nie podają pełnych danych kontaktowych: adresu firmy, numerów telefonów do poszczególnych działów, numerów NIP i REGON; utrudniają kontakt klientów z pracownikami (nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile); oferują wszystkie produkty w cenach rażąco niższych od innych sprzedawców.

WAŻNE!

Jeżeli odwiedzasz naszą platformę internetową i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (np. komputery w kawiarenkach internetowych) pamiętaj o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego konta.

Pamiętaj również, aby swój login oraz hasło udostępniać jedynie osobom zaufanym. Edycja Świętego Pawła przyjmuje założenie, iż każde logowanie do platformy internetowej eHurtownia Edycji Świętego Pawła dokonane przy użyciu prawidłowego loginu i hasła dostępu odbywa się za wiedzą i zgodą Klienta, któremu zostały one przypisane. Tym samy nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia złożone przez osoby nieuprawnione przez Klienta a będące w posiadaniu prawidłowego loginu oraz hasła dostępu. 

0